کد خبر: ۹۳۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۲- 05 June 2023
آیت‌الله خاتمی در بجنورد: ‌
عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: امروز امام خامنه‌ای جانشین شایسته و به حق امام خمینی(ره) نیز بر همین مدار جامعه اسلامی را مقتدرانه رهبری می‌کنند و در برابر تمام دشمنی‌ها ایستاده اند.

امام خامنه‌ای مقتدرانه جامعه اسلامی را رهبری می‌کنند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان به نقل از خبرگزاری حوزه از بجنورد، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) در مسجد انقلاب بجنورد، با تسلیت سالروز ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی و گرامیداشت قیام ۱۵ خرداد، اظهار کرد: امام عزیز یک حقیقت همیشه زنده است.

عضو شورای عالی حوزه های علمیه کشور با بیان این که چهره و نام امام خمینی (ره) از سال ۱۳۴۲ عالم‌گیر شد و این امر به اراده الهی تاکنون نیز ادامه دارد، افزود: امیدوار بودن و مأیوس نبودن در بحرانی ترین شرایط، ایستادگی بر موضع حق و خستگی ناپذیری علی‌رغم بمباران گسترده تخریب دشمنان از ویژگی های بارز امام راحل بود.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری با اشاره حوادث و اغتشاشات پاییز سال گذشته، بیان کرد: اغتشاشات خائنانه اخیر، رهبری جامعه را مأیوس نکرد و این از ویژگی‌های شاخص رهبر معظم انقلاب به تأسی از امام خمینی (ره) است.

آیت‌الله خاتمی تصریح کرد: یأس در زندگی امام(ره) و رهبری عزیز راه ندارد و به اذن و اراده الهی مشکلات به زودی تمام می‌شود. خستگی‌ناپذیری امام(ره) یکی دیگر از ویژگی‌های رفتاری این عالم بزرگ و برجسته بود.

امام جمعه موقت تهران با بیان این که ایستادگی بر موضع حق در سال‌های طولانی مبارزه با استکبار در رفتار امام خمینی (ره) جاری بود، تصریح کرد: در سالروز ارتحال امام (ره) باید مقاومت را از ایشان بیاموزیم؛ ویژگی که رهبری انقلاب هم به آن ایمان و باور دارند.

به گفته عضو فقهای شورای نگهبان، امروز امام خامنه‌ای جانشین شایسته و به حق امام خمینی(ره) نیز بر همین مدار جامعه اسلامی را مقتدرانه رهبری می‌کنند و در برابر تمام دشمنی ها ایستاده اند.

عضو فقهای شورای نگهبان تصریح کرد: دشمنان تمایل دارند مردم را در مسیر متعالی مبارزه با استکبار خسته کنند و تلاش‌های آن‌ها در فضای مجازی موید این موضوع است، اما پیام حضور راهپیمایی باشکوه و بی‌سابقه ۲۲ بهمن علی‌رغم برخی مشکلات موجود یعنی امیدواری مردم به آینده انقلاب و کشور.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به تلاش شبانه‌روزی رئیس جمهور جهت رفع مشکلات بیان کرد: باید متوجه بود که در شرایط جنگ تمام عیار اقتصادی قرار داریم.

عضو فقهای شورای نگهبان اظهار کرد: انتقاد از برخی رفتارها نسبت به مجلس، دولت، قضائیه وارد است اما این دلیل بر عبور از ارکان حکمرانی و نادیده گرفتن آن‌ها نیست.

انتهای پیام/

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار

تایید لوایح ایجاد مناطق آزاد سرخس، دوغارون و مازندران

توضیحات سخنگوی شورای نگهبان درباره رد مصوبه کنکوری مجلس

طرح اصلاح تبصره (۵) ماده (۵) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور مغایر با قانون اساسی شناخته شد

امروز انقلاب اسلامی گفتمان مهدویت را در دنیا فریاد می‌زند

خون شهدا تضمین کننده راه انقلاب است

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲ مهر ۱۴۰۲

آیت‌الله جنتی: برای تحقق ارزش‌های الهی در دوره انتظار باید مجاهدت کرد/ ضرورت برنامه‌ریزی برای مقابله با انحرافات فرهنگی

ترسیم چراغ راه رایزنان فرهنگی جمهوری اسلامی از سوی آیت‌الله اعرافی

"طرح اصلاح ماده (۵) قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی" تایید شد

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

پربازدید ها

بخشی از ابهامات قبل برطرف شده ولی برخی همچنان باقی است

"طرح اصلاح ماده (۵) قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی" تایید شد

توضیحات سخنگوی شورای نگهبان درباره رد مصوبه کنکوری مجلس

طرح اصلاح تبصره (۵) ماده (۵) قانون سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور مغایر با قانون اساسی شناخته شد

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۸ شهریور ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲۲ شهریور ۱۴۰۲

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲۹ شهریور ۱۴۰۲

آیت‌الله جنتی: اجتماع اربعین پیروزی جبهه حق را سرعت می‌بخشد/ دشمنان نمی‌توانند مانع حرکت انقلاب اسلامی شوند

قانون جدید انتخابات بر «شفافیت» و «پاسخگویی» تاکید دارد

دشمن همواره می‌خواهد در زمان انتخابات به جمهوری اسلامی ضربه بزند