کد خبر: ۸۹۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷- 31 December 2022
آیت الله خاتمی در مراسم ۹ دی در شهر قاین:

دشمن در فضای مجازی جوانی و آینده جوانان ایرانی را نشانه گرفته‌ است

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: دهه هفتادی‌ها، هشتادی‌ها و نودی‌ها به هوش و مواظب باشید که دشمنان در فضای مجازی جوانی و آینده شما را نشانه گرفته‌اند.

دشمن در فضای مجازی جوانی و آینده جوانان ایرانی را نشانه گرفته‌ است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان به نقل از خبرگزاری حوزه از بیرجند، آیت الله سید احمد خاتمی، روز جمعه در مراسم بزرگداشت ۹ دی در مصلای شهر قاین افزود: بعد از جریانات، کودتاها و توطئه‌های سال‌های اول پیروزی انقلاب، از جمله در فتنه ۷۸ جنایت‌های بسیاری کردند و استکبار از اینها حمایت کرد که با حضور مردم در ۲۳ تیر طومار ننگین‌شان بسته شد.

وی گفت: سال ۸۸ نیز هشت ماه کشور را به آشوب کشیدند و فتنه جاه‌طلبان در این سال نیز ناکام ماند لذا با حرکاتی که داشتند خون مردم به جوش آمد و لشکریان به عشق رهبر به میدان آمدند.

امام جمعه موقت تهران اظهار داشت: فتنه‌گران در این هشت ماه به آبروی بین‌المللی نظام ضربه زدند.

وی افزود: ۲ جبهه در فتنه ۸۸ شکل گرفت؛ یک جبهه فتنه‌گران و جبهه دیگر مردم بودند که در مقابل جبهه اول قرار گرفتند و آنها را ناکام کردند.

آیت الله خاتمی بیان کرد: آدم‌های فتنه ۸۸ همان آدم‌های سال ۷۸ بودند و همه دغدغه آنها این بود که ولایت فقیه نباشد، برخی افراد هنوز برای این انقلاب خمیازه می‌کشند و خمیازه‌ها خواهند کشید.

وی گفت: فتنه باند مهدی هاشمی، فتنه بنزینی سال ۹۸ و فتنه یا اغتشاشات اخیر از دیگر اقدامات ناکام این افراد بوده و ولایت‌ستیزی ستون فقرات فتنه‌گران است که وجه مشترک همه فتنه‌ها در ایران است.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: فتنه‌گران می‌خواهند محور وحدت را با هرج و مرج بشکنند لذا قله انقلاب را نشانه گرفته‌اند و می‌دانند تنها فرد بزرگی که می‌تواند کشور را جمع و جور کند، ولی فقیه است.

وی با اشاره به اغتشاشات اخیر گفت: اغتشاشات سال ۱۴٠۱ هم تمام شد و خودشان می‌گفتند می‌خواستیم مردم را به میدان بکشانیم و نتوانستند.

آیت الله خاتمی اضافه کرد: رمز نتوانستن آنها بصیرت شما مردم است و اینها ناکام ماندند و ناکام هم می‌مانند.

وی گفت: شبهه‌افکنی در اغتشاشات از اهداف فتنه‌گران است که اسمش را اعتراضات می‌گذارند و به بهانه‌های مختلف و با دروغ‌افکنی اغتشاش به پا می‌کنند.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: شیاطین، ایران و ایرانی را نشناخته‌اند که اگر نام وطن به میان بیاید سر از پا برای دفاع از وطن نمی‌شناسد و تا وقتی یک ایرانی در ایران باشد، تجزیه‌طلبان امید تجزیه ایران را به گور خواهند بود.

وی افزود: وجه مشترک فتنه‌ها حمایت اجانب است که تمام قد به حمایت از اغتشاشگران آمده‌اند و اغتشاشگران در ایران سربازان آمریکا، اسرائیل و انگلیس هستند که در فتنه‌ها همه یکصدا علیه ایران شدند.

آیت الله خاتمی با بیان اینکه پیچ فضای مجازی دست آمریکاست گفت: بسیاری از افراد فریب‌خورده در اغتشاشات تحت تأثیر فضای مجازی بودند و بدانید که فضای مجازی اتاق فکر اغتشاشات از جانب آمریکاست.

وی اظهار داشت: دهه هفتادی‌ها، هشتادی‌ها و نودی‌ها به هوش و مواظب باشید که دشمنان در فضای مجازی جوانی و آینده شما را نشانه گرفته‌اند.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری گفت: مردم سرمایه انقلاب هستند و به یاری خداوند تا شما مردم هستید و در صحنه حضور دارید، انقلاب خواهد ماند و به صاحب اصلی آن امام زمان (عج) سپرده خواهد شد.

وی ولایت را چراغ راه خواند و گفت: در صحنه حمایت از انقلاب بمانید و بصیرت داشته باشید، بدانید هرجا دشمن ایستاده آنجا مقر انحراف است و آمریکا از هر کسی تعریف کرد به آن مشکوک باشید.

آیت الله خاتمی تصریح کرد: انقلاب ما بیمه شده، بیمه می‌شود و بیمه خواهد شد، ما ایمان داریم که روزی ندای اشهد ان لا اله الله و اشهد ان محمد رسول الله در مرتفع‌ترین قله‌های جهان طنین‌انداز خواهد شد.

وی افزود: حوزه‌های علمیه سرمایه عمران هر شهری هستند و نگاه مسوولان به حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها باید نگاه به یک سرمایه عظیم باشد.

انتهای پیام/

ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

فردا آخرین مهلت ثبت‌نام نمایندگان نامزدها برای حضور در شعب اخذ رای

شرکت در انتخابات عبادت اجتماعی است / تمام گرایش ها و گروه ها در انتخابات نماینده دارند

لایحه الحاق یک بند به تبصره (۵) قانون بودجه سال ۱۴۰۲ کل کشور تایید شد

فیلم| فرایند بررسی صلاحیت‌ کاندیداهای انتخابات مجلس از زبان دکتر صادقی مقدم

نامزدهای انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی نمایندگان خود در شعب أخذ رأی را معرفی کنند

آیت‌الله مدرسی‌یزدی خطاب به ناظران انتخاباتی: آرای مردم امانت است/ فرآیندها طبق قانون انجام شود

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲ اسفند ۱۴۰۲

فیلم|بررسی صلاحیت‌ها براساس موازین حقوقی و فقهی و در چارچوب قانون صورت می‌گیرد

تاکید آیت‌الله جنتی بر اقتدا به سیره نبوی و حرکت به سوی جامعه مهدوی/ در مبارزه با ظلم و فساد نباید کوتاه آمد

فیلم|برنامه تقاطع با حضور دکتر کدخدایی

پربازدید ها

سومین فهرست تاییدصلاحیت‌های جدید در راه وزارت کشور؛ با تایید بیش از ۵۵۰ داوطلب دیگر، تعداد نامزد‌ها از ۱۳۲۰۰ نفر فراتر رفت

اعلام تاییدصلاحیت‌های جدید توسط سخنگوی شورای نگهبان؛ با تایید بیش از ۷۵۰ داوطلب دیگر، تعداد نامزد‌ها از ۱۴ هزار نفر گذشت

اتمام بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات مجلس/ تعداد نهایی نامزد‌ها از ۱۵ هزار و ۲۰۰ نفر فراتر رفت؛ ۷۵ درصد داوطلبان تاییدصلاحیت شدند

دکتر طحان نظیف: امکان ندارد انتخابات خبرگان در حوزه‌ای بدون داوطلب کافی برگزار شود

پژوهشکده شورای نگهبان و جامعه المصطفی(ص) العالمیه تفاهمنامه‌ همکاری امضا کردند

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۲ بهمن ۱۴۰۲

تشریح مهمترین ایرادات لایحه بودجه ۱۴۰۳ توسط سخنگوی شورای نگهبان/ بودجه دارای سه ایراد کلی است؛ افزایش وام ازدواج و حقوق بازنشستگان و کارکنان تصویب شد/ پاسخ به ادعاهای برخی ردصلاحیت‌شده‌ها

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

گزارشی متفاوت از روند بررسی صلاحیت‌ها در شورای نگهبان + فیلم

حدود ۱۵ هزار نفر نامزد نهایی انتخابات مجلس هستند/ بیش از ۷۳ درصد داوطلبان تایید شدند