کد خبر: ۸۶۹۶
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵- 23 July 2022
آیت الله حسینی خراسانی:

تواضع و فروتنی پوتین مقابل رهبری ایران نیاز به تحلیل کاخ سفید دارد

عضو فقهای شورای نگهبان و عضو خبرگان رهبری گفت: تواضع و فروتنی پوتین مقابل رهبری ایران نیاز به تحلیل بایدن، کاخ سفید و پنتاگون دارد.

تواضع و فروتنی پوتین مقابل رهبری ایران نیاز به تحلیل کاخ سفید دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان به نقل از ایرنا، آیت الله سید احمد حسینی خراسانی که میهمان نماز جمعه تبریز بود، در جمع نمازگزاران این شهر، اظهار کرد: پوتین یکی از مدعیان ابر قدرتی جهان با رفتار و منش خود مثل دیگر سران دنیا مقابل رهبری جمهوری اسلامی ایران که سرشار از تقوا است ادب، تواضع و فروتنی خاصی نشان داد که افتخاری برای ایران اسلامی است.

وی خاطر نشان کرد: این عظمت و شوکت به برکت لطف خدا، خون شهیدان، خون حاج قاسم سلیمانی، شهدای محراب و شهیدان انقلاب اسلامی، شهدای آذربایجان شرقی و تبریز است.

آیت الله حسینی خراسانی تاکید کرد: به برکت این شوکت و محبت الهی باید با جان و دل برای مجد و عظمت بیشتر نظام شکرگذار باشیم.

وی یادآور شد: روسای جمهور ۲ کشور دوست در تهران همیشه استوار، به حضور چهره با عظمت جهان اسلام رهبر مکرم و معظم انقلاب اسلامی رسیدند و آن منشی که ۲ رییس جمهور روسیه و ترکیه در برخورد با رهبر فرزانه انقلاب داشتند نشان از عظمت، جذابیت و نفوذ کلام رهبری حکیم، مهربان و دلسوز انقلاب اسلامی ایران دارد.

تواضع و فروتنی پوتین مقابل رهبری ایران نیاز به تحلیل کاخ سفید دارد

وی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به نقش تبریز و جایگاه آن در کشور گفت: امام جمعه تبریز نیز یادگار علمای تبریزی همچون قاضی طباطبایی (ره) که از چهره‌های مورد ارادت و مورد محبت هستند و همچنین شهید مدنی و دیگران علما هستند.

آیت الله حسینی خراسانی همچنین افزود: اگر نمازگزاران پیام تقوا را از خطیب جمعه خود دریافت کنند، شهر، استان، کشور، نظام و حکومت تقوایی می شود و حکومت و نظامی که تقوایی باشد توحیدی است.

وی افزود: حکومت و نظام تقوایی و توحیدی ایران اکنون باید جامعه عدالت، خدمت، امانت، محبت، جامعه عفاف و حجاب، پاک از اختلاس، منزه از خیانت، به دور از کم کاری، به دور از تملق و چاپلوسی، دارای صداقت، همدلی و همسویی باشد، که البته تمام این صفات و ویژگی ها برای خدمت به بندگان خدا است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

دکتر صادقی‌مقدم: فرآیندهای انتخابات به خوبی در حال انجام است

طرف درست تاریخ یعنی ارزش‌های انسانی وشجاعانه

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۰ خرداد ۱۴۰۳

فیلم| شعار سال مانند سیاست‌های کلی لازم‌الاجرا است

شعار سال مانند سیاست‌های کلی لازم‌الاجرا است/نام گذاری شعار امسال بر مبنای همان سیاست‌های اصل ۴۴ بوده است

متن کامل مصوبه شورای نگهبان درباره « تعریف، معیار‌ها و شرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی، مذهبی و مدیر و مدبّر بودن نامزد‌های ریاست جمهوری»

فیلم|نقش نظارتی شورای نگهبان بر فرآیند انتخابات ریاست‌جمهوری

سخنگوی شورای نگهبان: مصوبه شورای نگهبان درباره معیار‌ها و شرایط انتخابات ریاست‌جمهوری مبنای عمل خواهد بود/ متقاضیان حتماً ۴ مدرک به همراه داشته باشند

یادداشت دکتر پروین در خصوص اصل ۱۳۱ قانون اساسی و برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری زودهنگام

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۹ خرداد ۱۴۰۳

پربازدید ها

سخنگوی شورای نگهبان: طبق قانون اساسی خللی در اداره کشور به وجود نمی‌آید/ انتخابات ریاست‌جمهوری ظرف ۵۰ روز آینده برگزار می‌شود

صحت مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۱ حوزه انتخابیه تایید شد/ موافقت شورای نگهبان با برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در روز ۸ تیر

انتخابات مرحله دوم در ۸ حوزه انتخابیه تمام الکترونیک برگزار می‌شود/ متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تایید شده؛ اجرای آن منوط به ابلاغ برنامه هفتم است

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری

نظر شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات مجلس و اساسنامه‌های دولت + جزئیات

رئیس مجلس خبرگان رهبری: آیت‌الله رئیسی نمونه اتَم و اکمَل مدیران انقلابی و ولایی بود

شورای نگهبان، آماده دریافت گزارش تخلف احتمالی نامزد‌ها است

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

پیام تشییع باشکوه شهدای خدمت، محبوب بودن نظام در بین دل‌ها است

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲ خرداد ۱۴۰۳