کد خبر: ۸۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴- 05 December 2021

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد، تا زمانی که انقلاب مردمی است، با قدرت است.

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیین تکریم و معارفه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام سعیدی رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا، حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام اشجری قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حزیراوی و سرداران نقدی، شکارچی، رمضان شریف، نائینی و سخنگوی ارتش، امیر تقی خانی و دکتر حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان، حجت الاسلام موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و آقای دکتر حشمت‌الله قنبری، نماینده سخنرانان کشوری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنانی را ایراد کردند.

در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از آیت الله جنتی رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات، حکم انتصاب حجت الاسلام موسی پور به عنوان رئیس جدید این شورا به وی اعطا شد.

در این مراسم حضرت آیت الله جنتی ضمن تشکر از پیام مقام معظم رهبری و تبریک به رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که مورد اعتماد رهبری قرار گرفتند؛ نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را از قدیمی‌ترین نهادها دانست که از اول انقلاب شکل گرفته و هدف از تاسیس این نهاد را جلوگیری از اختلاف نظر و رای عنوان کرد و تصریح داشت: قرار بود اختلاف نظری پیش نیاید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اهمیت مردمی بودن انقلاب اسلامی افزود: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد، تا زمانی که انقلاب مردمی است، با قدرت است، حضور مردم قدرت و قوت نظام را نشان می‌دهد و اثبات مردمی بودن نظام در برابر بدخواهانی که حضور مردم را شعاری تلقی می‌کنند، است.

در ادامه آیت الله جنتی با تشکر از مردم در این چهار دهه انقلاب که با حضورشان امتحان خوبی را در پیشگاه الهی کسب کردند افزود: از حضور مردم در مراسم‌های مختلف خاضعانه تشکر می‌کنم، مردم خوب امتحان پس دادند، از طرفی باید مردم احساس کنند حضورشان در مراسم‌ها موثر است.

رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: حضور مردم نجیب و مجاهد و همیشه در صحنه ایران امید دشمن را از ضربه زدن به نظام مایوس کرده است.

آیت الله جنتی در خاتمه ضمن ابراز رضایت از کارکنان ودست اندرکاران شورای هماهنگی تبلیغات و پذیرش مسئولیت آقای موسی پور تصریح کرد: برنامه‌های خوبی انجام گرفت و امیدوارم با هماهنگی نهادهای مختلف از جمله رسانه ملی و دیگر نهادها بتوانیم به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کنیم.

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه مهر تایید رهبر انقلاب اسلامی بر خدمات صادقانه آیت الله جنتی و رضایت از عملکرد ایشان حسن ختامی شایسته بر پایان این مسئولیت بود، گفت: تعظیم، تعمیق و بزرگداشت شعار اسلامی و مراسم و مناسبت های انقلابی یک کار بی اثر و کم اثر نیست و از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آیت الله جنتی این فقیه بصیر و گرانقدر عمر خود را در راه تعمیق شعار اسلامی و انقلابی صرف کردند.

نماینده ولی فقیه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند که نظام اسلامی مقتدرِ مظلوم است، خاطرنشان کرد: امروز اقتدار نظام به قدری است که دشمنان نظام اسلامی نیز به آن اعتراف می کنند به طوری که حتی برخی عناصر رژیم پهلوی به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی فخر و مباهات می کنند. امروز بزرگترین ارتش دنیا از جلوه های اقتدار ایران وحشت دارد.
نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه مقابله با جنگ تبلیغاتی دشمن باید به دغدغه همه مسئولان و ارکان نظام تبدیل شود، گفت: ما نیازمند هماهنگی، همکاری و هم افزایی و انسجام فعالیت های تبلیغاتی و رسانه‌ای هستیم. اگر در این جنگ پراکنده عمل کنیم نمی توانیم در برابر آرایش منظم دشمن توفیقی داشته باشیم.

وی افزود: ساده انگاری تبلیغات اسلامی ما را به نتیجه مطلوب نمی رساند و به همین خاطر ما نیازمند اتاق های فکر در این حوزه هستیم. در همین راستا بهره‌مندی از ظرفیت عظیم نیروی انسانی جوان و انقلابی یکی از محورهای اصلی برنامه بنده برای مدیریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است. همچنین جهاد تبیین با استفاده از ابزارهای نوین و فضای مجازی ظرفیت عظیمی است که باید به نحو احسن از آن استفاده کنیم.

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

دکتر حشمت الله قنبری، نماینده سخنرانان کشوری شورای هماهنگی تبلیغات وجه تمایز جلسه فوق با سایر جلسات را تقدیر از شخصیت عالم، مجاهد و شخصتی که هویت او با انقلاب پیوندی ناگسستنی دانست و افزود : در تشریح فضایل آیت الله جنتی همین بس که دشمنان انقلاب اسلامی، دشمن ایشان هستند.

وی همچنین به نقش تاریخی آیت الله جنتی در دو مقطع سال 88 و رخدادهای سال 78 اشاره داشت و گفت: حضور آیت الله جنتی در دفع فتنه عظیمی که علیه نظام طراحی شده بود، نقشی گران سنگ و غیر قابل انکار است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

بازدید دکتر صادقی مقدم از غرفه انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان

افکار عمومی مهم‌ترین ابزار حقوق بشر در قبال مسئله غزه است

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

توصیه آیت‌الله جنتی به منتخبان مجلس دوازدهم؛ اولویت اصلی چاره‌اندیشی برای حل مشکلات کشور باشد

بازدید دکتر مولابیگی از غرفه انتشارات پژوهشکده شورای نگهبان

گزارش تصویری حضور دکتر طحان نظیف در دانشگاه قم

دکتر طحان‌نظیف به دانشگاه قم رفت و پاسخگوی سوالاتی درباره قانون اساسی شد/ سخنگو: اساتید و دانشجویان حقوقی یاری‌گر شورای نگهبان باشند

بازدید دانشجویان عضو انجمن علمی حقوق دانشگاه امام صادق(ع) از پژوهشکده شورای نگهبان

گزارش تصویری نشست هم‌اندیشی مدیران و اساتید حوزه با سخنگوی شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان در نشست هم‌اندیشی مدیران و اساتید حوزه: بررسی صلاحیت‌ها طبق اسناد و مدارک صورت گرفت/ حوزویان مطالبه‌گر اجرای سیاست‌های کلی انتخابات باشند

پربازدید ها

نظر شورای نگهبان درباره لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

انتخابات مرحله دوم در ۸ حوزه انتخابیه تمام الکترونیک برگزار می‌شود/ متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تایید شده؛ اجرای آن منوط به ابلاغ برنامه هفتم است

نظر شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات مجلس و اساسنامه‌های دولت + جزئیات

طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها در شورای نگهبان تایید شد

ششمین دوره مجلس خبرگان اول خرداد با پیام رهبر معظم انقلاب آغاز به کار می‌کند

توضیحات سخنگوی شورای نگهبان درباره تایید طرح تامین مالی تولید و زیرساخت‌ها

معلمان به شورای نگهبان آمدند/ دکتر طحان‌نظیف: بسیاری از ناظران انتخاباتی فرهنگیان هستند

آیت‌الله رضوانی؛ شاگرد مورد اعتماد امام (ره) و تبیین‌گر نظرات فقهی شورای نگهبان/ فقیهی که نقش موثری در بررسی مصوبات مجلس داشت

شورای نگهبان، آماده دریافت گزارش تخلف احتمالی نامزد‌ها است

"طرح استفساریه ماده (۵) قانون بیمه‌های اجتماعی کارگران ساختمانی" در شورای نگهبان تایید شد