کد خبر: ۸۱۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴- 05 December 2021

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد، تا زمانی که انقلاب مردمی است، با قدرت است.

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، آیین تکریم و معارفه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، حجت الاسلام سعیدی رئیس دفتر عقیدتی و سیاسی فرمانده کل قوا، حجت الاسلام حاجی صادقی نماینده ولی فقیه در سپاه، حجت الاسلام اشجری قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام حزیراوی و سرداران نقدی، شکارچی، رمضان شریف، نائینی و سخنگوی ارتش، امیر تقی خانی و دکتر حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری، آیت الله جنتی رئیس مجلس خبرگان رهبری و دبیر شورای نگهبان، حجت الاسلام موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و آقای دکتر حشمت‌الله قنبری، نماینده سخنرانان کشوری شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سخنانی را ایراد کردند.

در خاتمه ضمن تقدیر و تشکر از آیت الله جنتی رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات، حکم انتصاب حجت الاسلام موسی پور به عنوان رئیس جدید این شورا به وی اعطا شد.

در این مراسم حضرت آیت الله جنتی ضمن تشکر از پیام مقام معظم رهبری و تبریک به رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که مورد اعتماد رهبری قرار گرفتند؛ نهاد شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی را از قدیمی‌ترین نهادها دانست که از اول انقلاب شکل گرفته و هدف از تاسیس این نهاد را جلوگیری از اختلاف نظر و رای عنوان کرد و تصریح داشت: قرار بود اختلاف نظری پیش نیاید.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با اهمیت مردمی بودن انقلاب اسلامی افزود: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد، تا زمانی که انقلاب مردمی است، با قدرت است، حضور مردم قدرت و قوت نظام را نشان می‌دهد و اثبات مردمی بودن نظام در برابر بدخواهانی که حضور مردم را شعاری تلقی می‌کنند، است.

در ادامه آیت الله جنتی با تشکر از مردم در این چهار دهه انقلاب که با حضورشان امتحان خوبی را در پیشگاه الهی کسب کردند افزود: از حضور مردم در مراسم‌های مختلف خاضعانه تشکر می‌کنم، مردم خوب امتحان پس دادند، از طرفی باید مردم احساس کنند حضورشان در مراسم‌ها موثر است.

رئیس پیشین شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خاطر نشان کرد: حضور مردم نجیب و مجاهد و همیشه در صحنه ایران امید دشمن را از ضربه زدن به نظام مایوس کرده است.

آیت الله جنتی در خاتمه ضمن ابراز رضایت از کارکنان ودست اندرکاران شورای هماهنگی تبلیغات و پذیرش مسئولیت آقای موسی پور تصریح کرد: برنامه‌های خوبی انجام گرفت و امیدوارم با هماهنگی نهادهای مختلف از جمله رسانه ملی و دیگر نهادها بتوانیم به بهترین شکل ممکن انجام وظیفه کنیم.

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

حجت‌الاسلام والمسلمین موسی پور نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در این مراسم طی سخنانی با بیان اینکه مهر تایید رهبر انقلاب اسلامی بر خدمات صادقانه آیت الله جنتی و رضایت از عملکرد ایشان حسن ختامی شایسته بر پایان این مسئولیت بود، گفت: تعظیم، تعمیق و بزرگداشت شعار اسلامی و مراسم و مناسبت های انقلابی یک کار بی اثر و کم اثر نیست و از اهمیت ویژه ای برخوردار است و آیت الله جنتی این فقیه بصیر و گرانقدر عمر خود را در راه تعمیق شعار اسلامی و انقلابی صرف کردند.

نماینده ولی فقیه رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با بیان اینکه رهبر انقلاب فرمودند که نظام اسلامی مقتدرِ مظلوم است، خاطرنشان کرد: امروز اقتدار نظام به قدری است که دشمنان نظام اسلامی نیز به آن اعتراف می کنند به طوری که حتی برخی عناصر رژیم پهلوی به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی فخر و مباهات می کنند. امروز بزرگترین ارتش دنیا از جلوه های اقتدار ایران وحشت دارد.
نماینده ولی فقیه و رئیس جدید شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با تاکید بر اینکه مقابله با جنگ تبلیغاتی دشمن باید به دغدغه همه مسئولان و ارکان نظام تبدیل شود، گفت: ما نیازمند هماهنگی، همکاری و هم افزایی و انسجام فعالیت های تبلیغاتی و رسانه‌ای هستیم. اگر در این جنگ پراکنده عمل کنیم نمی توانیم در برابر آرایش منظم دشمن توفیقی داشته باشیم.

وی افزود: ساده انگاری تبلیغات اسلامی ما را به نتیجه مطلوب نمی رساند و به همین خاطر ما نیازمند اتاق های فکر در این حوزه هستیم. در همین راستا بهره‌مندی از ظرفیت عظیم نیروی انسانی جوان و انقلابی یکی از محورهای اصلی برنامه بنده برای مدیریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی است. همچنین جهاد تبیین با استفاده از ابزارهای نوین و فضای مجازی ظرفیت عظیمی است که باید به نحو احسن از آن استفاده کنیم.

آیت‌الله جنتی: انقلاب ما ، انقلابی مردمی بود و باید تا آخر هم مردمی باشد

دکتر حشمت الله قنبری، نماینده سخنرانان کشوری شورای هماهنگی تبلیغات وجه تمایز جلسه فوق با سایر جلسات را تقدیر از شخصیت عالم، مجاهد و شخصتی که هویت او با انقلاب پیوندی ناگسستنی دانست و افزود : در تشریح فضایل آیت الله جنتی همین بس که دشمنان انقلاب اسلامی، دشمن ایشان هستند.

وی همچنین به نقش تاریخی آیت الله جنتی در دو مقطع سال 88 و رخدادهای سال 78 اشاره داشت و گفت: حضور آیت الله جنتی در دفع فتنه عظیمی که علیه نظام طراحی شده بود، نقشی گران سنگ و غیر قابل انکار است.

انتهای پیام/

ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

دکتر صادقی‌مقدم: آرای مردم با دقت و امانتداری اخذ و شمارش خواهد شد

فعالان شبکه مردمی نظارت، مدافعان حریم مردم سالاری دینی هستند/ صیانت از آراء تک‌تک مردم با رعایت کامل بی‌طرفی را وظیفه خود می‌دانیم

اقدام خصمانه کانادا، مغایر با مفاد منشور ملل متحد و موازین حقوق بین‌الملل است

چشم دوست و دشمن به انتخابات ایران است / همه پایبند قانون و اخلاق باشند

دولت نقش مهمی در اداره کشور و زندگی مردم دارد

سلوک، معنویت، اخلاق و دیانت را از بزرگان یاد بگیریم

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

آیت‌الله جنتی: انتخابات عاملی برای پیشرفت کشور است/ بی‌توجهی به پیام غدیر جامعه انسانی را دچار خسران کرد

رسالت حوزه تبیین شاخص‌ها و ملاک‌ها در انتخابات است

طرح حمایت از مالکیت صنعتی در شورای نگهبان تایید شد

پربازدید ها

اتمام بررسی‌ صلاحیت داوطلبان/ فهرست اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده به وزارت کشور ارسال شد

سخنگوی شورای نگهبان: در انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت نداریم

سخنگوی شورای نگهبان: بررسی صلاحیت‌ها فرآیندی تفصیلی، دقیق و زمان‌بر است/ حتی زمان برای گمانه‌زنی هم زود است

گزارشی از فرایند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان

نظر شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات مجلس + جزئیات

سخنگوی شورای نگهبان خبر داد؛ آغاز فرآیند بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری/ پرونده‌های تمامی ۸۰ نفر بررسی خواهد شد

سخنگوی شورای نگهبان: مصوبه شورای نگهبان درباره معیار‌ها و شرایط انتخابات ریاست‌جمهوری مبنای عمل خواهد بود/ متقاضیان حتماً ۴ مدرک به همراه داشته باشند

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۵ خرداد ۱۴۰۳

دکتر طحان‌نظیف: بررسی صلاحیت‌ها طبق قانون انجام می‌شود/ برگزاری انتخابات الکترونیک در حال بررسی است

سخنگوی شورای نگهبان: بررسی صلاحیت‌ها به پایان نرسیده/ از بخشی از مهلت دوم نیز استفاده خواهد شد