کد خبر: ۷۹۳۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۴- 17 July 2021
سخنگوی شورای نگهبان مطرح کرد؛

استفاده از ظرفیت علمی - پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان برای تولید محتوای رسانه‌ای

سخنگوی شورای نگهبان گفت: حتما در دوره جدید، از ظرفیت جناب آقای دکتر کدخدایی در ریاست پژوهشکده و همچنین ظرفیت علمی و پژوهشی این پژوهشکده در جهت اطلاع رسانی بهتر و عمیق‌تر، بهره خواهیم برد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، دکتر عباسعلی کدخدایی عضو شورای نگهبان در جمع کارکنان روابط عمومی شورای نگهبان، به مناسبت 26 تیرماه سالروز تاسیس شورای نگهبان، با تاکید بر اهمیت معنویت در خدمت به نظام جمهوری اسلامی گفت: فلسفه وجودی ما کارکنان این است که به مردم خدمت کنیم و این مسئولیت‌هایی که در اختیار داریم را برای خدمت بیشتر و بهتر، به آیندگان تحویل دهیم.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با تاکید بر اینکه کارکنان باید رضای خدا و خودارزیابی را در انجام امورات کاری خود، در نظر داشته باشند، گفت: باید نیت خود را خالص کنیم و برای رضای خدا کار را انجام دهیم و در این صورت است که خداوند متعال به جان و مال و وقت‌مان برکت می‌دهد و از هدایت‌های خدا بی‌نصیب نخواهیم ماند.

استفاده از ظرفیت علمی - پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان برای تولید محتوای رسانه‌ای

رئیس پژوهشکده شورای نگهبان به اهمیت خودباوری در میان کارکنان اشاره داشت و گفت: خودباوری به افزایش توانمندی باعث شده و منجر به این می‌شود که پرتوان‌تر به انجام وظایف پرداخته و آینده خوبی را رقم بزنیم.

دکتر کدخدایی با برشمردن اهمیت و نقش ارتباطات و اطلاع رسانی در جهان امروز افزود: آقای دکتر طحان نظیف به عنوان سخنگوی جدید شورای نگهبان، در جهت ارتقاء اطلاع رسانی و انجام اقدامات بهتر در این حوزه، حرکت خواهند کرد و ان شاءالله در این مسیر هم موفق خواهند بود.

دکتر کدخدایی همچنین به سیر تاسیس روابط عمومی در این نهاد از سال 84 پرداخت و از زحمات مدیران اسبق و مدیریت فعلی این نهاد که با ایجاد فضای آرام بستری را برای انجام کارهای تخصصی به شکلی صحیح را ترسیم کردند، تقدیر کرد.

همچنین در این نشست، دکتر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان، تکریم دکتر کدخدایی را تکریم تلاش و توان بالا در اداره کشور دانست و افزود: دکتر کدخدایی در جایگاه سخنگوی شورای نگهبان مشورت پذیری، فهم رسانه‌ای بالا و اعتماد به جوانان را در عمل به منصه ظهور رساندند و این از ویژگی‌ها و خصوصیات قابل توجه ایشان است.

استفاده از ظرفیت علمی - پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان برای تولید محتوای رسانه‌ای

وی همچنین حرکت رو به رشد شورای نگهبان در اطلاع رسانی در سالیان اخیر را نسبت به گذشته "جهش" نامید و گفت: به لطف زحماتی که جناب آقای دکتر کدخدایی در طول سالیان اخیر کشیده‌اند، امروز اطلاع رسانی در شورای نگهبان از موضع منفعل در حال ارتقاء به موضع فعال است.

سخنگوی شورای نگهبان در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر استفاده از ظرفیت پژوهشکده شورای نگهبان در تولید محتواهای رسانه‌ای، گفت: حتما در دوره جدید، از ظرفیت جناب آقای دکتر کدخدایی در ریاست پژوهشکده و همچنین ظرفیت علمی و پژوهشی این پژوهشکده در جهت اطلاع رسانی بهتر و عمیق‌تر، بهره خواهیم برد.

در پایان، مدیران و کارکنان روابط عمومی شورای نگهبان به پاس مجاهدت‌های دکتر کدخدایی در جایگاه سخنگویی شورای نگهبان، با اهدای هدیه‌ای از ایشان تجلیل کردند.

استفاده از ظرفیت علمی - پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان برای تولید محتوای رسانه‌ای

استفاده از ظرفیت علمی - پژوهشی پژوهشکده شورای نگهبان برای تولید محتوای رسانه‌ای

انتهای پیام/

ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

پیام تسلیت آیت‌الله جنتی به دبیرکل حزب الله لبنان

بررسی یک طرح و یک لایحه در مجمع مشورتی حقوقی شورای نگهبان

سه‌گانه راهبرد شورای دوازدهم

شهید جمهور، شب و روز نداشت و پیوسته مشغول خدمتگزاری بود

مخالفتی با دریافت الکترونیکی مدارک داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری نداشتیم/تایید صحت انتخابات مجلس در همه حوزه‌های انتخابیه در دور دوم

دل‌های مومنین در داغ شهید رئیسی سوخت/ مردم بین خدمتگزار و عاشق ریاست فرق می‌گذارند

حضور میلیونی مردم در تشییع شهید جمهور نشاندهنده پشتیبانی از نظام است

پیام تشییع باشکوه شهدای خدمت، محبوب بودن نظام در بین دل‌ها است

برای او که مرد عرصه دیپلماسی و میدان بود

یادداشت دکتر طحان‌نظیف در رثای استاندار فقید آذربایجان‌شرقی؛ چند سطری برای برادرم که در خدمت به مردم سر از پا نمی‌شناخت

پربازدید ها

نظر شورای نگهبان درباره لایحه حمایت از خانواده از طریق ترویج فرهنگ عفاف و حجاب

سخنگوی شورای نگهبان: طبق قانون اساسی خللی در اداره کشور به وجود نمی‌آید/ انتخابات ریاست‌جمهوری ظرف ۵۰ روز آینده برگزار می‌شود

صحت مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۱ حوزه انتخابیه تایید شد/ موافقت شورای نگهبان با برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در روز ۸ تیر

انتخابات مرحله دوم در ۸ حوزه انتخابیه تمام الکترونیک برگزار می‌شود/ متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تایید شده؛ اجرای آن منوط به ابلاغ برنامه هفتم است

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری

نظر شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات مجلس و اساسنامه‌های دولت + جزئیات

رئیس مجلس خبرگان رهبری: آیت‌الله رئیسی نمونه اتَم و اکمَل مدیران انقلابی و ولایی بود

شورای نگهبان، آماده دریافت گزارش تخلف احتمالی نامزد‌ها است

معلمان به شورای نگهبان آمدند/ دکتر طحان‌نظیف: بسیاری از ناظران انتخاباتی فرهنگیان هستند

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳