کد خبر: ۶۶۷۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۲- 21 February 2020
دکتر طحان نظیف:

مشارکت مردم در انتخابات چشم‌گیر است

عضو حقوقدان شورای نگهبان گفت: مشارکت مردم در انتخابات بسیار چشم‌گیر است و این حضور توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، دکتر هادی طحان‌نظیف با حضور در شعبه اخذ رأی مسجد النبی نارمک و در جریان بازدید از فرایند اخذ رأی و روند نظارت بر انتخابات در پاسخ به سئوال خبرنگار صدا و سیما (شبکه سه) با اشاره به حضور گسترده مردم در انتخابات گفت: در این انتخابات همانند انتخابات‌های گذشته شاهد حضور پرشور مردم در آغازین ساعات رأی‌گیری‌ بودیم و مردم شریف ایران از لحظات ابتدایی آغاز رأی‌گیری در حوزه‌های اخذ رأی حضور پیدا کردند و در برخی از حوزه‌ها هم قبل از شروع رأی‌گیری شاهد حضور مردم در شعب بودیم.

وی افزود: انتخابات جشن ملی است و طبیعتاً در جشن ملی همه مردم باید حضور داشته باشند؛ بنده به مردم عزیز توصیه می‌کنم همه اقوام و آشنایان و دوستان خود را به صندوق‌های اخذ رأی دعوت و همراهی کنند تا همه در این جشن ملی شریک باشیم.

عضو حقوقدان شورای نگهبان با بیان اینکه مشارکت مردم در انتخابات بسیار چشمگیر است، گفت: امروز و در روز انتخابات ملت ایران همانند ٤١ سال گذشته می‌خواهند تصمیم‌گیرنده مسائل اصلی و اساسی کشورشان باشند.

وی با اشاره به اینکه انتخاب نمایندگان شایسته برای تشکیل یک مجلس قوی خیلی مهم است، افزود: یک مجلس قوی می‌تواند تصمیم‌های مهم و اساسی برای کشور اتخاذ کند.

دکتر طحان‌نظیف در پایان با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری، تأکید کرد: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند انتخابات آبروی کشور است و در بُعد بین‌المللی این آبرو، اعتبار و مشروعیت کشور و ملت ایران را به رخ جهانیان می‌کشاند به همین دلیل حضور مردم در انتخابات توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب کرده و می‌کند.

انتهای پیام/
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

گزارش تصویری حضور سخنگوی شورای نگهبان در جمع ناظران انتخاباتی استان قزوین

گزارش تصویری حضور دکتر طحان نظیف در دانشگاه بین‌المللی امام خمینی (ره)

پرسش و پاسخ دانشجویان دانشگاه قزوین با سخنگوی شورای نگهبان/ دکتر طحان‌نظیف: نگاه سیاسی و جناحی نداریم؛ در بررسی صلاحیت‌ها براساس قانون عمل کردیم

دکتر صادقی‌مقدم: آرای مردم با دقت و امانتداری اخذ و شمارش خواهد شد

فعالان شبکه مردمی نظارت، مدافعان حریم مردم سالاری دینی هستند/ صیانت از آراء تک‌تک مردم با رعایت کامل بی‌طرفی را وظیفه خود می‌دانیم

اقدام خصمانه کانادا، مغایر با مفاد منشور ملل متحد و موازین حقوق بین‌الملل است

چشم دوست و دشمن به انتخابات ایران است / همه پایبند قانون و اخلاق باشند

دولت نقش مهمی در اداره کشور و زندگی مردم دارد

سلوک، معنویت، اخلاق و دیانت را از بزرگان یاد بگیریم

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

پربازدید ها

اتمام بررسی‌ صلاحیت داوطلبان/ فهرست اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده به وزارت کشور ارسال شد

سخنگوی شورای نگهبان: در انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت نداریم

سخنگوی شورای نگهبان: بررسی صلاحیت‌ها فرآیندی تفصیلی، دقیق و زمان‌بر است/ حتی زمان برای گمانه‌زنی هم زود است

گزارشی از فرایند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان

نظر شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات مجلس + جزئیات

سخنگوی شورای نگهبان خبر داد؛ آغاز فرآیند بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری/ پرونده‌های تمامی ۸۰ نفر بررسی خواهد شد

سخنگوی شورای نگهبان: مصوبه شورای نگهبان درباره معیار‌ها و شرایط انتخابات ریاست‌جمهوری مبنای عمل خواهد بود/ متقاضیان حتماً ۴ مدرک به همراه داشته باشند

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۱۵ خرداد ۱۴۰۳

دکتر طحان‌نظیف: بررسی صلاحیت‌ها طبق قانون انجام می‌شود/ برگزاری انتخابات الکترونیک در حال بررسی است

سخنگوی شورای نگهبان: بررسی صلاحیت‌ها به پایان نرسیده/ از بخشی از مهلت دوم نیز استفاده خواهد شد