کد خبر: ۶۲۱۱
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۵- 26 September 2019
رضازاده در همايش بصيرتي ناظرين كاشان:

علت فشار حداكثری آمريكا به ايران؛ "براندازی" و "امضا برجام موشكی و منطقه‌ای"

مديركل روابط عمومی شورای نگهبان گفت: فشارهای آمريكا دو دليل دارد؛ يكی براندازی و دوم اينكه ايران چنان ضعيف بشود كه از آرمان‌هايش دست كشيده و با ذلت پای ميز مذاكره بيايد و به جای يك برجام، سه برجام در حوزه انرژی، دفاعی و منطقه‌ای امضاء كند.
علت فشار حداكثري آمريكا به ايران؛
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، علیرضا رضازاده مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان طی سخنانی در همایش بصیرتی ناظرین انتخابات شهرستان کاشان گفت: همه شخصیت‌هایی که در تاریخ اسلام از آن‌ها به نیکی یاد می‌کنیم، شخصیت‌هایی هستند که در موضع‌گیری‌های سیاسی و اجتماعی درست عمل کردند.

وی همچنین در ادامه در مورد تصمیم گیری‌های سیاسی و اجتماعی بعضی از بزرگان در صدر اسلام و در زمان امام حسین (ع) از جمله عمار یاسر، عبدالله بن عمر، محمدحنفیه اظهار داشت: اگر در تاریخ از جناب عمار یاسر به نیکی یاد می‌شود به دلیل تصمیم گیری سیاسی و اجتماعی درست ایشان در آن دوران بوده است.

مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان تصریح کرد: حضرت اباالفضل العباس (ع) که براساس روایت امام معصوم (ع)، نافذ البصیره بود و در آن زمان افقه الناس و اهل عبادت بود، موضع گیری سیاسی و اجتماعی درستی داشت که این چنین از همه عالم دلبری می‌کند.

رضازاده با اشاره به وضعیت جامعه و فشار‌های اقتصادی و بی حجابی گفت: یادمان رفته که چقدر هزینه می‌کنند تا دینداری ما را از بین ببرند ولی در همین محرم امسال، حضور مردم در جلسات عزاداری، ائتکاف، تلاش برای حضور در پیاده روی اربعین، تشییع جنازه شهدای مدافع وطن در کاشان با حضور پرشور مردم کاشان برخلاف آنچیزی است که بعضی می‌گویند.

وی در ادامه با اشاره به فتنه ۸۸ تاکید کرد: برخی‌ها امروز دنبال انباشت سرمایه و ثروت هستند که این‌ها ریزش‌های انقلابند، همانند کسانی که در فتنه ۸۸ به دلیل اشتباه در تشخیص، جزو ریزش‌ها بودند.

مدیرکل روابط عمومی شورای نگهبان افزود: امروز در شرایط فعلی خیلی‌ها دوست دارند هزینه و بار آرمان را روی دوش ولی فقیه بگذارند و بنشینند کنار و بگویند آهای مردم همه هزینه‌هایی که می‌دهید به خاطر رهبر است.

رضازاده در پایان اشاره‌ای هم به فشار‌های آمریکا به مردم کشورمان، گفت: آمریکا با این کار دنبال دو هدف بوده و هست؛ یکی براندازی و دوم اینکه ایران چنان ضعیف بشود که از آرمان‌هایش دست کشیده و با ذلت پای میز مذاکره بیاید وبه جای یک برجام، سه برجام در حوزه انرژی، دفاعی و منطقه‌ای امضاء کند.
انتهای پیام/
ارسال نظر
captcha
آخرین اخبار

دائرةالمعارف مناسبات اسلام و مسیحیت کاتولیک تدوین شود

برگزاری جلسه هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ریاست‌جمهوری

شورای نگهبان مستقل است و فراجناحی عمل می‌کند

گزارش تصویری جلسه شورای نگهبان ۲۳ خرداد ۱۴۰۳

آیت‌الله جنتی: حج می‌تواند زمینه‌ساز ارتقای سطح بینش امت اسلام شود/ تاکید بر رعایت موازین قانونی و آموزه‌های اخلاقی در تبلیغات انتخاباتی

بازدید دکتر صادقی‌مقدم و دکتر طحان‌نظیف از روند چاپ تعرفه‌های انتخاباتی و آماده‌سازی دستگاه‌های احراز هویت

دکتر طحان‌نظیف: برخی از پرونده‌ها بیش از یک بار بررسی شدند

دکتر ره‌پیک: بررسی صلاحیت‌ها براساس مستندات انجام شد/ نگاه حزبی و جناحی به ترکیب نهایی کاندیداها نداشتیم

فیلم | حضور دکتر ره‌پیک در برنامه «صف اول»

تبلیغات انتخاباتی پس از اعلام رسمی وزارت کشور آغاز می‌شود

پربازدید ها

اتمام بررسی‌ صلاحیت داوطلبان/ فهرست اسامی نامزدهای احراز صلاحیت شده به وزارت کشور ارسال شد

سخنگوی شورای نگهبان: در انتخابات ریاست جمهوری رد صلاحیت نداریم

سخنگوی شورای نگهبان: بررسی صلاحیت‌ها فرآیندی تفصیلی، دقیق و زمان‌بر است/ حتی زمان برای گمانه‌زنی هم زود است

گزارشی از فرایند بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری در شورای نگهبان

سخنگوی شورای نگهبان: طبق قانون اساسی خللی در اداره کشور به وجود نمی‌آید/ انتخابات ریاست‌جمهوری ظرف ۵۰ روز آینده برگزار می‌شود

صحت مرحله دوم انتخابات مجلس در ۲۱ حوزه انتخابیه تایید شد/ موافقت شورای نگهبان با برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری در روز ۸ تیر

نظر شورای نگهبان درباره آخرین مصوبات مجلس + جزئیات

سخنگوی شورای نگهبان خبر داد؛ آغاز فرآیند بررسی صلاحیت‌های داوطلبان انتخابات ریاست‌جمهوری/ پرونده‌های تمامی ۸۰ نفر بررسی خواهد شد

گزارش تصویری مراسم افتتاحیه ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری

سخنگوی شورای نگهبان: مصوبه شورای نگهبان درباره معیار‌ها و شرایط انتخابات ریاست‌جمهوری مبنای عمل خواهد بود/ متقاضیان حتماً ۴ مدرک به همراه داشته باشند