شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1397/10/19 چهارشنبه
ابراز خرسندي آيت‌الله جنتي از حضور مجدد آيت‌الله آملي لاريجاني در شوراي نگهبان
دبير شوراي نگهبان با اظهار خرسندي از حضور مجدد آيت‌الله آملي لاريجاني در شوراي نگهبان ابراز اميدواري كرد كه حضور مجدد وي سرآغاز حركت جديدي در امور شورا باشد.
به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، آيت‌الله جنتي در جلسه امروز با عرض خيرمقدم به حضور مجدد آيت‌الله آملي لاريجاني در شوراي نگهبان، افزود: حضور آيت‌الله آملي مايه خوشبختي است و سوابق ارزنده وي در اين شورا محفوظ است و اميدواريم با حضور اين عالم عزيز حركت جديدي در كارهاي شورا ايجاد شود.
وي با بيان اينكه امسال سال تلخي براي شوراي نگهبان بوده است، گفت: متأسفانه امسال برادر عزيز آقاي عليزاده و يا به تعبيري حافظه شوراي نگهبان را از دست داديم و بعد از آن آيت‌الله هاشمي‌شاهرودي، آن فقيه عالم عامل مرحوم شدند و اكنون هم با اظهار تأسف شاهد بيماري آيت‌الله مؤمن هستيم كه از خداوند متعال شفاي عاجل وي را خواستاريم.
دبير شوراي نگهبان با برشمردن مراتب علمي آيت‌الله هاشمي‌شاهرودي در حوزه‌هاي علميه نجف و قم، از سوابق انقلابي و خدمات ارزنده وي در جايگاه‌هاي مختلف از جمله شوراي نگهبان و قوه قضائيه نام برد و از درگاه الهي براي وي طلب مغفرت كرد.
آيت‌الله جنتي با اشاره به ايام بررسي بودجه اضافه كرد: شوراي نگهبان با توجه به شرايط اقتصادي كشور مي‌تواند و بايد در بررسي بودجه دقت بيشتري كند تا از اسراف و تبذيرهاي احتمالي جلوگيري كند.
دبير شوراي نگهبان در پايان به 19 دي، روز تاريخي كه مردم شريف قم به حمايت از امام خميني(ره) در پي اهانت رژيم طاغوت در روزنامه اطلاعات به ايشان به پا خواستند اشاره كرد و افزود: اين حركت پر خير و بركت موجب شد تا در ديگر شهرها مردم بر عليه رژيم مستبد طاغوت به پا خيزند و هر ساله در اين روز مقام معظم رهبري در جمع مردم عزيز قم كه به محضرشان تشريف‌فرما مي‌شوند رهنمودهاي مهمي خطاب به ملت شريف ايران دارند كه بسيار راهگشاست.
--------------
گزارش تصویری : جلسه نوزدهم دیماه 1397 شورای نگهبان - (معارفه آیت الله آملی لاریجانی)
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31514325 بازدید سایت در امروز: 5483

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.