شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1398/3/3 جمعهبیانیه شورای نگهبان به مناسبت پاسداشت سوم خرداد؛
مسئولان با الگوگیری از فاتحان سوم خرداد فتح خرمشهرها را در عرصه اقتصاد رقم بزنند
همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، شورای نگهبان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت این روز تاکید کرد: مسئولان با الگوگیری از فاتحان سوم خرداد فتح خرمشهرها را در عرصه اقتصاد رقم بزنند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان، همزمان با سوم خرداد سالروز فتح خرمشهر، شورای نگهبان با صدور بیانیه ای ضمن گرامیداشت این روز تاکید کرد: مسئولان با الگوگیری از فاتحان سوم خرداد فتح خرمشهرها را در عرصه اقتصاد رقم بزنند.
متن بیانیه شورای نگهبان به این شرح است:
بسم الله الرحمن الرحیم
خرمشهر فتح خاک نیست، فتح ارزش‌هاست
«امام خمینی(ره)»
سوم خرداد برای هر آنکه دل در گروی ایران عزیز، این پهنه‌ی نیک تبارانِ پاک اندیشِ توحید طریق دارد، نشان زرّین و تابلوی تمام نمایی است از نمایش بی‌مانند حمیّت، رادمردی و ایستادگی فرزندان راست قامت روح خدا(ره)، همو که بعد از 14 قرن رایَتِ احیاگر خون خدا(ع) را بار دیگر چنان برافراشت که سیلی بنیان کَن و پُتکی ویرانگر شد بر سر طاغوت طاغوتیان و بساط ظُلمت 2500 ساله شان را برچیده و به زباله‌دان تاریخ فرستاد.  
خرمشهر این پاره‌ی تن ایران زمین که می‌رفت تا داغ کهنه‌ی ترکمانچای، گلستان و هرات و نیز داغ تازه‌ی بحرینِ دیگری را بر روح تَرک خورده و جسم زخم برداشته‌ی مام میهن وارد کند، اینبار و در کمال بهت، داغی شد بر دل سیه سیرتانی که همواره داغ زدند بر دل ایران و ایرانی. 
در زمانه‌ای که تمام کفر با همه‌ی یال و کوپال و سیاهه‌ی لشگرش در نبردی نابرابر و به غایت ناجوانمردانه به مصاف همه‌ی ایمان آمد، آنگاه این ایمانیان بودند که علی‌رغم قِلَّت زاد، چنان درسی به جماعت از خدا بی‌خبرِ سرمست از قدرت و ثروت دادند که تاریخ را یارای فراموشی آن نیست. 
و اراده‌ی دادار عالَم بر این شد که به دستگیر پیروان رسول(ص) و ولی(ع) و یاران خمینی(ره) آید و شد آنچه که شد و خرمشهر را آزاد کرد. 
اما ظاهراً طاغوت فعلی حاکم بر آمریکا که به سان پیشینیان خود، منش اول و آخرش جنایت پیشگی و حمایت از ظلم و جور است و علاوه‌ی بر همه‌ی اینها سفاهت و حماقت را در تاریخ سیاست ورزی ایالات متحده به اوج رسانده تا بدانجا که صدای هم قطارانش را هم درآورده، خیلی اهل ورق زدن تاریخ 40 ساله‌ی اخیر نیست. هر چند که از رئیس جمهور فعلی آمریکا همچون اسلافش نیز توقعی بیش از این نبوده و بر این نابخرد حرجی نیست و گمان هم نمی‌رود از سرنوشت همسلکانش چون ریگان و بوش پدر و پسر در همآورد با ایران اسلامی اطلاعی داشته باشد که هر از گاهی نعره‌ای سر داده و برای سرزمین شیران خط و نشان می‌کشد؛ بر این نکته هم باید تاکید کرد که فرزندان امام خامنه‌ای عزیز اهل ابتدای به جنگ نیستند اما قلم پای متجاوز را خواهند شکست.
شورای نگهبان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره‌ی شهدای گرانقدر 8 سال دفاع مقدس بالاخص شهیدان گلگون کفن عملیات غرور‌آفرین بیت‌المقدس و آزاد سازی خرمشهر و همچنین پاسداشت روز ایثار و مقاومت، امیدوار است مسئولان مرام و طریقت پیش قراولان سوم خرداد را وجه‌ی همّت خود قرار داده و با تکیه بر توان داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی فتح خرمشهرهای دیگری را رقم بزنند.
انتهای پیام/
نسخه قابل چاپ

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 31500254 بازدید سایت در امروز: 8060

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.