شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
dabir
آيت‌الله جنتي: عهد شکنی آمریکا نشان داد نظر مقام معظم رهبری از سایر نظرات دقیق‌تر است دبیر شورای نگهبان با اشاره به پیش‌بینی عهدشکنی آمریکا از سوی مقام معظم رهبری گفت: این پیمان‌شکنی آمریکا نشان داد نظر ایشان از سایر نظرات دقیق‌تر بوده و از همه بهتر سیاست را می‌فهمند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی شورای نگهبان آيت‌الله جنتي در جلسه‌ي امروز شوراي نگهبان با اشاره به خروج آمريكا از برجام گفت: ترامپ با خروج از برجام نشان داد هيچ اعتقادي به تعهدات بين‌المللي ندارد و فقط با توجه به اغراض سياسي و هواي نفس خود تصميم مي‌گيرد.
دبير شوراي نگهبان با بيان اينكه اقدام رئيس‌جمهور آمريكا به اعتراف احزاب و گروه‌هاي سياسي داخل آمريكا از روي بي‌توجهي به عواقب آن صورت گرفته است، افزود: افراد برجسته‌ی سياسي در دنيا به ویژه در آمريكا و اروپا عهدشكني در برجام را موجب بي‌آبرويي و بي‌اعتباري آمريكايي‌ها مي‌دانند.
آيت‌الله جنتي در ادامه به موضع‌گيري منفي عليه آمريكا در جهان به ويژه كشورهاي اروپايي اشاره و اضافه كرد: موضع‌گيري منفي از سوي اروپايي‌ها كفايت نمي‌كند و ما منتظر اقدام عملي آنها براي اجراي تعهدات خودشان در اين زمينه هستيم.
دبير شوراي نگهبان با اشاره به هشدارها و موضع‌گيري به حق مقام معظم رهبري در طول مذاكرات مبنی بر عهدشکنی آمریکا تأكيد كرد: اقدام نابخردانه‌ی آمريكا نشان داد نظر مقام معظم رهبری از سایر نظرات دقیق‌تر است و علاوه بر آن ایشان از همه بهتر دشمن را می‌شناسند و از همه بهتر مسائل سياسي را درک می‌کنند.
وي با تأکید بر موضع حق و حكيمانه مقام معظم رهبري در مسائل مختلف گفت: همه‌ي ملت، مسئولان و دولت بايد متحد در يك صف تسليم مقام معظم رهبري باشيم و مطمئناً در اين صورت ملت ما از اين بحران نيز سربلند بیرون خواهد آمد و در غير اين صورت دچار خسارت خواهيم شد.
آيت‌الله جنتي در پايان با قدرداني از موضع‌گيري مجلس شوراي اسلامي ابراز اميدواري كرد: با توجه به تنش‌هاي خارجي و بين‌المللي، سرانجام امور به نفع ملت شريف و عزيز ما ختم به خير شود.

 
بيشتر

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29064950 بازدید سایت در امروز: 1577

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.