شوراي نگهبان
...
  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
janati
تأكيد آيت‌الله جنتي بر حل مشكل آب و برق دبير شوراي نگهبان با تاکید بر حل مشكل آب و برق كشور گفت: دولت هرچه سريع‌تر با برنامه‌ريزي دقيق براي حل مشكل آب و برق اقدام كند. به گزارش اداره كل روابط عمومي شوراي نگهبان، آيت‌الله جنتي در جلسه امروز شوراي نگهبان با عرض تسليت ایام شهادت رئيس مذهب شيعه، امام صادق عليه‌السلام گفت: هر آنچه امروز شيعه و حوزه‌هاي علميه دارند ميراث زحمات و ايثارگري‌هاي ائمه اطهار عليهم‌السلام به ويژه امام ششم (ع) است و ما بايد با حفظ و نشر اين مكتب عاليه، قدردان تلاش‌هاي ائمه اطهار باشيم.
دبير شوراي نگهبان با انتقاد از اوضاع اقتصادي و معيشتي مردم، از دولتمردان خواست تا همه تلاش و توان خود را براي حل مشكلات جامعه، بسيج كنند تا مردم از آب و برق كه از ملزومات اوليه آنان است به صورت مطمئن بهره‌مند گردند.
آيت‌الله جنتي با قدرداني از تلاش‌هاي بي‌وقفه قرارگاه خاتم‌الانبياء براي برقراري آب مردم خرمشهر و آبادان اضافه كرد: راه برون‌رفت از مشكلات كنوني تفكر و اقدام انقلابي است كه ظاهراً هنوز خيلي از مسئولان نسبت به آن بي‌توجه هستند.
وي با تأكيد بر اينكه با برنامه‌ريزي و تفكر انقلابي مي‌توان مشكلات كشور را حل كرد گفت: بايد جامعه و بويژه نيروهاي انقلابي را به حل مشكلات اميدوار كرد چرا كه تزريق نااميدي در جامعه خواست دشمنان است.
دبير شوراي نگهبان در پايان با اشاره به توطئه دشمنان از جمله آمريكا و عربستان براي به زانو درآوردن ملت ايران اضافه كرد: انشاءالله با امدادهاي غيبي الهي، رهنمودهاي داهيانه و اميدواركننده مقام معظم رهبري و فداكاري نيروهاي انقلابي از اين مرحله نيز با سربلندي عبور خواهيم كرد.
بيشتر

تـلفن گويـاي شـوراي نـگهبـان  :  66401012

پست الكتـرونيـكي : info@shora-gc.ir

i  n   f   o   @   s   h   o   r   a   -  g  c . i  r

دورنـگار: 66401012

نشاني: تهران - خيابان امام خميني (ره)- روبروي دانشگاه افسري امام علي (ع) -خيابان فلسطين جنوبي - نهاد شوراي نگهبان

بازديدها
تعداد بازديد کنندگان سايت: 29510092 بازدید سایت در امروز: 1403

© كليه حقوق اين سايت متعلق به شوراي نگهبان است.

.